Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Komisja konkursowa wskazuje na Marcina Ozdarskiego

Zdjęcie aktualności Komisja konkursowa wskazuje na Marcina Ozdarskiego

Według nieoficjalnych informacji zdobytych przez Radio Płońsk 93.6 FM, dziś bezwzględną większością głosów osób zasiadających w komisji konkursowej wybrany został kandydat na stanowisko dyrektora płońskiego szpitala. Pracami Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku ma pokierować Marcin Ozdarski czyli w ostatnich miesiącach pełniący obowiązki dyrektor.

Komisja konkursowa formalnie nie zakończyła jeszcze prac i zgodnie z wcześniejszymi komunikatami pełną informację wyda po ich zakończeniu.

- O informacji dowiaduje się od Radia Płońsk. Nie kryje swojej radości, ale przede wszystkim cieszę się, że pewien okres przejściowy w naszym płońskim szpitalu dobiega do końca. Wiele decyzji czekało do podjęcia na moment wyłonienia nowego dyrektora w drodze konkursu. Komisja złożona była z reprezentantów mających różne poglądy, ale cieszy mnie, że sprawa szpitala i pewnej drogi jaką placówka zdrowia ma podążać została pozytywie dostrzeżona. Mogę obiecać, że każdy dzień będzie intensywnie wypełniony pracą na rzecz płońskiego szpitala - powiedział Radiu Płońsk Marcin Ozdarski.

W konkursie udział wzięły dwie osoby. Marcin Ozdarski uzyskał pięć głosów „za” na siedem możliwych. Zarząd Powiatu Płońskiego nie wcześniej niż we wrześniu musi podjąć uchwałę, która określi warunki pracy i płacy nowego dyrektora. Wtedy nastąpi oficjalne nawiązanie stosunku pracy.