Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Koniec pucharowej przygody Błękitnych

Zdjęcie aktualności Koniec pucharowej przygody Błękitnych

Raciążanie po ambitnej walce przegrali 3:4 ze Żbikiem Nasielsk i żegnają się z pucharowymi rozgrywkami na etapie ćwierćfinału. 

Pierwsza połowa rozpoczęła się niezbyt pomyślnie dla Błękitnych Raciąż, którzy przegrywali 0:2 po bramkach Żbika w 6 i 16 minucie. Dopiero w 25 minucie udało się Raciążanom wyrównać po dwóch golach Łukasza Szelągiewicza. Tuż przed końcem pierwszej połowy drużyna z Nasielska objęła prowadzenie 2:3. W drugiej połowie emocji na boisku również nie brakowało. Ze stałego fragmentu gry bramkę wyrównującą dla Błękitnych na 3:3 strzelił Mariusz Borzykowski, przy asyście Damiana Szelągiewicza. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną Błękitnych 3:4 po bramce Żbika strzelonej w 90 minucie. Raciążanie żegnają się z pucharowymi rozgrywkami na etapie ćwierćfinału.

Za nami ciężki mecz, bo wiedzieliśmy z jakim przeciwnikiem przyjedzie nam się zmierzyć – powiedział w rozmowie z Radiem Płońsk, Paweł Szpojankowski, trener Błękitnych Raciąż.

Przed Błękitnymi kolejne mecze w lidze okręgowej. Już w najbliższą sobotę 18 września zmierzą się z MKS Ciechanów. Początek spotkania na stadionie w Raciążu o godz. 16.00. 

Skład Błękitnych:

A. Janiszewski, Ezman (72' Koziatek) , P. Borzykowski, Skierkowski (60' Krawczuk), Różański (83' Straus), D. Szelągiewicz, Kopciński, Ł.Szelągiewicz, K. Kocięda (72' Schodowski), Piasecki (72' Krupiński), M. Borzykowski (90' Pakuła)