Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Ciechanowianka Sylwia Tomczak została Miss Mazowsza 2022, płońszczanka Natalia Konofalska też z tytułem

Zdjęcie aktualności Ciechanowianka Sylwia Tomczak została Miss Mazowsza 2022, płońszczanka Natalia Konofalska też z tytułem Koronacja Miss Mazowsza 2022, po lewej stronie z numerem 5. pierwsza wicemiss Mazowsza. |

 

Uroczysta gala podczas której założono koronę najpiękniejszej Mazowszance odbyła się w niedzielę wieczorem ( 5 czerwca) w Ciechanowie. O tytuł tej najpiękniejszej ubiegało się 16 kandydatek z całego województwa.


 
mówiła tuż po założeniu korony Sylwia Tomczak. 26-latka będzie reprezentować Mazowsze w konkursie piękności Miss Polski. Niedzielną galę poprowadził znany prezenter Krzysztof Ibisz.


 
Z tytułem wyszła również płońszczanka, Natalia Konofalska, która była blisko założenia korony...zdobyła tytuł pierwszej wicemiss Mazowsza. Przyznaje w rozmowie z Radiem Płońsk, że poszła w ślady mamy. Wybór najpiękniejszej Mazowszanki poprzedziło tygodniowe zgrupowanie podczas którego dziewczyny przygotowywały się do gali.

 


Gala Miss Mazowsza odbyła się pod patronatem marszałka województwa mazowieckiego. W jury zasiadł radny wojewódzki Konrad Wojnarowski Przewodniczący Komisji Promocji i Współpracy Zagranicznej w Sejmiku Mazowsza.W naszych mediach społecznościowych znajdziecie zdjęcia i relacje video z mazowieckiej gali.