Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Labomaniacy wielkiego serca pomagający schorowanym psom

Zdjęcie aktualności Labomaniacy wielkiego serca pomagający schorowanym psom

 

Anna i Piotr Gorzałczyńscy w niewielkim Januszewie w gminie Naruszewo prowadzą dom dla emerytowanych i schorowanych psów. Pod ich opieką znajduje się 7 czworonogów: Czesio, Tofi, April, Doris, Jula, Pepa i Lemon - ostatni z milusińskich, który trafił do rodziny kilka dni temu. Każdy z psów ma za sobą inną bolesną historię. Każdy znalazł w domu Ani i Piotra swoje nowe miejsce na ziemi. Dzięki właścicielom mają zapewniane nie tylko jedzenie i dach nad głową, ale również lekarstwa i pomoc weterynatyjną. Anna wyjaśnia jak zaczęła się ich opieka nad psami.

Sami mówią o sobie Labomaniacy. Zwierzęta kochają tak samo jak ludzi. Ich praca nie przechodzi bez echa. Czworonożni podopieczni małżeństwa z gminy Naruszewo wygrali m. in. plebiscyt „Pupila Roku” powiatu płońskiego w 2022.

 dodają Anna i Piotr.

Anna i Piotr należą też do fundacji Labradory.org pomagającej w adopcji psów. Adres do zbiórki internetowej, gdzie każdy może wspomóc podobne emerytowane i schorowane psy można znaleźć tutaj: https://zrzutka.pl/3vd6fy?fbclid=IwAR07kbmR_Ow7NBn-hRc7cSigS7SaKnlRek4Dc0TBGNCXhIuARIOmoEJ-iy4