Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Lato z MCKSiR w Raciążu

Zdjęcie aktualności Lato z MCKSiR w Raciążu Lato z MCKSiR |

W ramach akcji „Lato z MCKSiR” w Raciążu codziennie odbywają się ciekawe zajęcia i warsztaty, a także gry plenerowe na świeżym powietrzu. Dzisiaj od 10 do 14 dzieci i młodzież mogły spędzić czas w strefie rekreacyjnej, grając w piłkę, siatkówkę, badmintona, ping-ponga, czy warcaby.

Codziennie od godz. 10.00 prowadzone są również warsztaty na kołowrotku, w których mogą brać udział także dzieci. Jest to ciekawa forma spędzania czasu wolnego i okazja do wymiany doświadczeń międzypokoleniowych w ramach projektu „Cudze chwalicie swego nie znacie. Podtrzymywanie i upowszechnianie dziedzictwa kulturowego i historycznego Miasta i Gminy Raciąż”. Zajęcia prowadzą instruktorki z Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Raciążu.

Z uczestnikami zajęć i warsztatów rozmawiała nasza reporterka Marianna Góralska. Na kolejne warsztaty na kołowrotku zapraszamy jutro od godz. 10.00, natomiast o godz. 11.00 dla tych, którzy lubią rysować i malować zajęcia plastyczne, które poprowadzi Iwona Mysiakowska z raciąskiego MCKSiR. Zachęcamy do udziału. Wszystkie szczegóły i harmonogram zajęć wakacyjnych możecie znaleźć na stronie Facebookowej Miejskiego Centrum Kultury w Raciążu.