Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Lokalni na rzecz zwierząt w Pawłowie. Ruszyła kolejna zbiórka produktów

Zdjęcie aktualności Lokalni na rzecz zwierząt w Pawłowie. Ruszyła kolejna zbiórka produktów fot. archiwum

 

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to liczne zbiórki, kwesty czy innego typu akcji charytatywne. Z jedną z takich propozycji, podobnie jak przed rokiem, wyszło stowarzyszenie Lokalni Płońsk, którzy chcą wspomóc podopiecznych schroniska dla psów w Pawłowie. O szczegółach powiedziała nam wiceprezes zarządu – Monika Pawlak.

 

- Dlaczego organizujemy zbiórkę? Ponieważ w schronisku jest bardzo dużo zwierząt, każde ma swoją historię i chcieliśmy im w jakiś sposób pomóc. Okres przed świętami jest dla nich szczególnie trudny, więc stąd się zrodził ten pomysł. Do 18 grudnia zbieramy mokrą i suchą karmę, makarony, ryż, smycze, obroże, miski metalowe itp. - wymienia Monika Pawlak.

 

W zbiórkę na rzecz psów ze schroniska w Pawłowie włączyli się także druhowie z OSP Kownaty. Oprócz niezbędnych artykułów organizatorów można wspomóc również finansowo.

 

- Dostarczyć wszystko można korzystając z numeru kontaktowego, ale jeżeli ktoś nie może dostarczyć do nas produktów to podjedziemy. Jest jeszcze opcja przelewu. Jeżeli ktoś nie może zakupić artykułów, to może przelać swoją cegiełkę na konto bankowe - informuje Monika Pawlak.

 

Numery kontaktowe dostępne są na profilu stowarzyszenia w mediach społecznościowych.