Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Marta Michalak poprowadzi siatkarską kadrę Mazowsza! 'Takie informacje mogę dostawać codziennie' - komentuje płońszczanka

Zdjęcie aktualności Marta Michalak poprowadzi siatkarską kadrę Mazowsza! 'Takie informacje mogę dostawać codziennie' - komentuje płońszczanka

 

Ogromne wyróżnienie dla płońskiej siatkówki, a konkretniej trener 4 Koła PTS Płońsk Marty Michalak, która na początku tygodnia, decyzją zarządu Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej, otrzymała nominację trenerską i od nowego sezonu poprowadzi kadrę województwa U13.

 

To spore zaskoczenie, ale i uhonorowanie dotychczasowych starań – komentuje płońszczanka:

 

- Niezwykle miłe zaskoczenie, natomiast takie informacje mogę przyjmować codziennie. Cieszę się, że moja praca została doceniona, jak również kierunek pracy, który obrałam oraz droga trenerska, którą dążę. 4 Koła PTS Płońsk zawsze będzie w moim sercu i nigdy moich grup i moich dziewcząt nie zostawię – podkreśla trener.

 

Marta Michalak, od lat związana z płońskim sportem, poprowadzi dziewczęta urodzone w 2008 roku.

 

 

W komunikacie zarządu MWZPS czytamy, że „docenione zostało nie tylko zaangażowanie w rozwój piłki siatkowej, ale także działania na innych obszarach życia sportowego miasta”. Przypomnijmy, że jesienią ubiegłego roku Marta Michalak została lokalną liderką ogólnopolskiego Biegu Piersi, co poskutkowało zawiązaniem się lekkoatletycznej sekcji klubu 4 Koła PTS Płońsk. Jak sama przyznaje – nie wyklucza starań w pięciu się po kolejnych szczeblach trenerskiej kariery w Polsce.

 

- Ależ oczywiście! Jeżeli przyszło takie zaskoczenie w postaci nominacji do kadry Mazowsza U13, to czemu nie dalej – podkreśla Marta Michalak.

 

Pierwsze treningi siatkarskiej kadry Mazowsza U13, o ile pozwolą na to ograniczenia epidemiologiczne, mają rozpocząć się pod koniec kwietnia.