Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Marta poleci do Hiszpanii, Zuzia wyróżniona

Zdjęcie aktualności Marta poleci do Hiszpanii, Zuzia wyróżniona

Decyzją Zarządu Powiatu Płońskiego Marta Brzezińska, otrzymała dofinansowanie w kwocie tysiąca złotych, które pozwoli jej na start w Mistrzostwach Europy w Santa Susanie w kulturystyce Wellnes Fitness.

- Bardzo dziękuję za wsparcie finansowe, które umożliwi mi spełnienie sportowych marzeń. Chciałabym wypaść na tych zawodach jak najlepiej zwłaszcza, że to najbardziej prestiżowa impreza w tym roku. Do Hiszpanii przyjadą najlepsi zawodnicy. W tamtym roku zajęłam 10 miejsce. Teraz marzeniem byłaby pierwsza szóstka – powiedziała Radiu Płońsk 93.6 Marta Brzezińska.

Wiarę w zawodniczkę pokłada również Zarząd Powiatu.

- Dla nas to duża satysfakcja, że możemy wspierać zdolnych sportowców i pomagać im w odnoszeniu kolejnych sukcesów. Od początku kadencji wspieramy wszystkie formy zdrowego stylu życia i aktywności oraz współfinansujemy tych, którzy promują swoimi wynikami Powiat Płoński, w różnych zakątkach kraju czy zagranicy – mówi Elżbieta Wiśniewska, starosta powiatu płońskiego.

W trakcie spotkania wyróżniona symboliczną paterą została Zuzanna Bronowska, złota i srebrna medalista ostatnich mistrzostw Polski do lat 20, na dystansach 800 i 1500 m.