Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

MCK Płońsk rusza ze świąteczną ofertą... online

Zdjęcie aktualności MCK Płońsk rusza ze świąteczną ofertą... online

 

Wirtualne spotkanie ze świętym Mikołajem, internetowy jarmark bożonarodzeniowy czy kolędowanie online. Miejskie Centrum Kultury w Płońsku ruszyło z przedświąteczną ofertą, ale z racji zamknięcia większości instytucji kultury dla publiczności, które ma potrwać do 27 grudnia, wszystko skupia się w rzeczywistości wirtualnej.

 

Każdy z nas może teraz stać się artystą i wystąpić na internetowej scenie czy przesłać zdjęcia swoich prac plastycznych, które zostaną zawieszone na świątecznej choince w holu MCK.

 

- Ponieważ nie możemy się jeszcze spotkać osobiście, chcemy zaproponować wspólną zabawę i koncert online. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć jeden duży koncert kolęd. Zapraszamy wszystkich – solistów, zespoły, dzieci, starszych, dziadków i babcie także. Zorganizujcie się i nagrywajcie wideo z piosenkami świątecznymi i wysyłajcie do nas na adres studio@mckplonsk.pl - wyjaśnia Igor Pawlak z Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku.

 

Wszystkie przesłane nagrania stworzą świąteczny koncert kolęd zaprezentowany na facebook`owym profilu w okolicach Bożego Narodzenia.

 

- Wszystkie filmy złożymy w całość i wyemitujemy na profilu Miejskiego Centrum Kultury nasz płoński koncert kolęd - dodaje Igor Pawlak.

 

O szczegółach świątecznej oferty MCK w Płońsku porozmawiamy w porannej audycji Gość Radia Płońsk z dyrektorem placówki – Marzeną Kunicką.