Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Miała wyjechać do pracy za granicę a została zatrzymana

Zdjęcie aktualności Miała wyjechać do pracy za granicę a została zatrzymana

 

Wczoraj rano policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z płońskiej komendy, realizując swoje ustalenia, wykonywali czynności na terenie Warszawy. W jednym z mieszkań na Białołęce miała się ukrywać 53-letnia mieszkanka gm. Naruszewo, poszukiwana listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza. Ustalenia policjantów po raz kolejny okazały się być trafne. Gdy stanęli w drzwiach mieszkania wynajmowanego przez 53-latkę, nie kryła ona swojego zaskoczenia.

- Z informacji jakie posiadali kryminalni kobieta od kilku lat unikała poniesienia kary nałożonej na nią prawomocnym wyrokiem sądu za popełnione w przeszłości przestępstwa: oszustwa i fałszowanie dokumentów, dlatego też sąd wydał za nią list gończy. Kobieta ukrywała się na terenie stolicy, co kilka miesięcy zmieniając miejsce pobytu, poprzez wynajmowanie innego mieszkania - powiedziała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Jak sama przyznała w aktualnie wynajmowanym lokum przebywała zaledwie od dwóch dni, a dziś (13 maja) miała wyjechać do pracy za granicę. Zatrzymana trafiła do policyjnej celi, a następnie została przewieziona do placówki penitencjarnej. Spędzi tam najbliższe pół roku.