Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Monika Górny napisała teksty do 10 piosenek w projekcie muzycznym "iWojtek"

Zdjęcie aktualności Monika Górny napisała teksty do 10 piosenek w projekcie muzycznym screen, Good Vibe Production Group

Laureatka konkursu „Pióro Poetów 2020” Monika Górny mieszkanka gminy Załuski wzięła udział w 1 edycji projektu muzycznego „iWojtek”, autorstwa kompozytora, multiinstrumentalisty i członka zespołu KULT.

 

Ideą projektu jest przede wszystkim promocja utalentowanych wokalistów, debiutantów, którzy w większości nie mieli dotychczas szansy, na pracę w profesjonalnym studiu nagraniowym pod okiem doświadczonego producenta muzycznego. Wokaliści wyłonieni zostali w ogólnopolskim castingu. Artyści w ramach projektu nagrali z Wojtkiem jeden singiel oraz teledysk do niego.

 

Monika Górny napisała teksty do 10 piosenek w projekcie.

- Równo rok temu zaczęłam zamieszczać swoje teksty piosenek na facebooku na stronie  "Tekściarzy piosenek". I tak się zdarzyło, że w styczniu te teksty zauważył Wojtek Jabłoński z zespołu KULT, który zaprosił mnie do udziału w projekcie. Postanowiłam spróbować współpracy i powoli powstawały kolejne teksty piosenek - opowiada Monika Górny, laureatka konkursu „Pióro Poetów”.

Na początku przyszłego roku ruszy 2 edycja projektu muzycznego „iWojtek”. Z założenia będzie to edycja piosenek rockowych, autorem tekstów do piosenek będzie ponownie Monika Górny. Piosenki, które powstały podczas I edycji projektu można odsłuchać na you tube w zakładce Good Vibe Production.