Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Motocyklista ranny w wypadku, kierował bez uprawnień w stanie nietrzeźwości

Zdjęcie aktualności Motocyklista ranny w wypadku, kierował bez uprawnień w stanie nietrzeźwości Fot. zdjęcie podglądowe/ pixabay

Trwają czynności w sprawie wypadku, w którym ranny został 21-letni kierowca motocykla marki Aprilia. Do zdarzenia doszło wczoraj rano w Ciechanowie na ulicy Mleczarskiej. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą 62-letni mieszkaniec Ciechanowa, w trakcie wykonywania skrętu w prawą stronę z lewego pasa ruchu zajechał drogę kierującemu motocyklem Aprilia, który jechał prawym pasem w tym samym kierunku.

- W wyniku tego zdarzenia kierowca motocykla uderzył w zespół pojazdów i doznał urazu ręki. Podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że 21 – latek kierował motocyklem będąc w stanie nietrzeźwości, ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania tym pojazdem, a motocykl nie posiadał aktualnych badań technicznych - podaje podkom. Ewa Brzezińska z KPP w Ciechanowie. 

Ciechanowska Policja kolejny raz zwraca się z prośbą i apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.