Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Na skrzyżowaniu w Sosenkowie osobówka zderzyła się z motorowerem

Zdjęcie aktualności Na skrzyżowaniu w Sosenkowie osobówka zderzyła się z motorowerem fot. KPP Płońsk
Wczoraj po południu, około godz. 16:30 na drodze relacji Nacpolsk-Dzierzążnia, na skrzyżowaniu w miejscowości Sosenkowo gm. Naruszewo, doszło do zderzenia renault z motorowerem Yamacha. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 38-letni motorowerzysta mieszkaniec gm. Bulkowo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej od strony Nacpolska osobowym renault 21-letniej mieszkance gm. Dzierzążnia.
 
- W wyniku zderzenia pojazdów mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała, głównie złamaniami, trafił do szpitala. Kobieta byłą trzeźwa natomiast od mężczyzny, który z uwagi na stan zdrowia nie mógł zostać zbadany na trzeźwość, pobrano krew do badań - informuje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.
 
Funkcjonariusze interweniujący na miejscu zdarzenia ustalili, że skrzyżowanie w miejscowości Sosenkowo nie jest oznakowane we właściwy sposób. Dla kierunku jazdy motorowerzysty, który poruszał się drogą relacji Zaborowo-Skarżyn, przy dojeździe do skrzyżowania z drogą relacji Nacpolsk-Dzierzążnia, nie ma przy drodze  odpowiednich oznaczeń - znaków drogowych.