Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Narew Ostrołęka pokonuje Błękitnych Raciąż

Zdjęcie aktualności Narew Ostrołęka pokonuje Błękitnych Raciąż

 

W meczu 12. kolejki ligi okręgowej rozegranym na Stadionie Miejskim im. Jerzego Arceusza w Raciążu to drużyna gości okazała się być lepsza. Narew Ostrołęka pokonała Błękitnych Raciąż 4:0. O wyniku zdecydowała druga połowa meczu. 

Bramki dla drużyny Narew Ostrołęka kolejno strzelili: Przemysław Olesiński, Mateusz Pełtak, Wojciech Skorupka i Mateusz Turek

- Wynik 4:0 bardzo nas cieszy, powiem szczerze, że pierwsza połówka troszkę nas zdenerwowała, bo próbowaliśmy sobie w pierwszej połowie ten mecz otworzyć i żeby go cały czas kontrolować. W drugiej połowie otworzył się wynik, także cieszy nas bardzo to zwycięstwo, które jest dla nas bardzo ważne. Mecz rozegrany zgodnie z naszymi planami, chociaż jak mówię do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem, każdego przeciwnika traktujemy bardzo poważnie. Także mecz zgodnie z planem, bo przyjeżdżamy wszędzie aby wygrywać - powiedział po meczu Piotr Strzeżysz, kapitan drużyny Narew Ostrołęka. 

Po 12 rozegranych kolejkach Narew 1962 Ostrołęka z 33 punktami zajmuje 1 miejsce, Błękitni Raciąż z 10 punktmi zajmują 12 miejsce w tabeli.