Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Nie Dzień a cały Weekend Dziecka

Zdjęcie aktualności Nie Dzień a cały Weekend Dziecka

 

Cały miniony weekend upłynął pod znakiem plenerowych imprez z okazji Dnia Dziecka.

 

Wszystko zaczęło się już w sobotę w Baboszewie, ale zdecydowana większość wydarzeń w powiecie organizowana była dzień później. Na sportowo najmłodsi mogli świętować nad nowomiejskim zalewem, gdzie tamtejsze koło wędkarskie już po raz ósmy przygotowało dla nich koleżeńską rywalizację.

 

 

Kolejna porcja atrakcji czekała już w Płońsku. Teren przy altanie #PłońskSięDzieli wypełnił się po brzegi, a wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Moniki Zimnawoda i Jakuba Rogowskiego, którzy zorganizowali rodzinny piknik dla najmłodszych.

 

 

Przyznała Monika Zimnawoda. Także teren przy Miejskim Centrum Kultury i Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji przyciągnął rodziny w niedzielne popołudnie. Na XIV festynie rodzinnym nie zabrakło dmuchańców, a animacje dla dzieci przygotowała grupa Jo Art Show.

 

fot. MCK/Stella Skopczyńska

fot. MCK/Stella Skopczyńska

 

Zgodnie z zapowiedziami do wspólnego świętowania dołączyłą motoryzacyjna grupa płońszczan Motobanda WPNy, która dotarła ze słodyczami dla najmłodszych.

 

 

Mówił administrator grupy Jacek Maćkiewicz. Obszerne relacje zdjęciowe i wideo znaleźć już można na facebook`owym profilu Radia Płońsk.