Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Nie odnaleziono ani sprawców ani pieniędzy

Zdjęcie aktualności Nie odnaleziono ani sprawców ani pieniędzy Fot. Zdjęcie poglądowe |

Co stało się z gotówką skradzioną 10 czerwca, w godzinach pomiędzy 1:00 a 4:00 w nocy, z jednego ze sklepów wielobranżowych z Nowego Miasta? Na to pytanie nadal nie ma odpowiedzi. Czynności policyjne wykonane do tej chwili, nie pozwoliły na ustalenie sprawcy lub sprawców kradzieży z włamaniem. Policja prowadzi dalsze działania.

- Wykonane do tej pory czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości sprawcy. Nie pozostawiamy jednak tej sprawy i policjanci wydziału kryminalnego nadal prowadzić będą zadania operacyjno-rozpoznawcze - powiedziała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Łup był duży. Według pierwszych informacji przekazanych nam przez Prokuraturę Rejonową w Płońsku, mogło chodzić o kradzież kwoty nawet ćwierć miliona zł. Według ostatnich informacji przekazanych nam z policji to suma ok. 100 tys. zł. Sprawcy w trakcie kradzieży weszli do pomieszczeń magazynowych, najprawdopodobniej przez dach i z pomieszczenia biurowego skradli wpłatomat wraz z zawartością oraz systemem monitorującym. Zniszczyli także wszystkie urządzenia alarmowe.