Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Nie zabiła go kula. Teraz czeka na nowy dom

Zdjęcie aktualności Nie zabiła go kula. Teraz czeka na nowy dom Uszy do Góry

Pamiętacie historię Dżekiego? Psa postrzelonego w Cholewach przez nieznanych spawców? Na pewno pamiętacie. Ta historia wzbudziła duże oburzenie wielu mieszkańców naszego powiatu. Dzięki Państwa wsparciu i pomocy finansowej Dżeki został wyleczony i pomimo iż był w bardzo złym stanie wrócił do zdrowia i znów cieszy się codziennym życiem.

Dżeki aktualnie przebywa w domu tymczasowym u jednej z naszych wolontariuszek. Wszystkie rany po tragedii, która go spotkała wygoiły się w 100 proc. Na pewno nabrał też większej pewności siebie i śmiałości do ludzi. Szukamy dla niego opiekuna. Właśnie stały dom to czego potrzeba mu najbardziej – mówi Dariusz Witczak ze Stowarzyszenia Uszy do Góry, działającego na rzecz zwierząt.

Jak twierdzą opiekujący się nim wolontariusze Dżeki to mądry, piękny oraz młody pies, który mimo zaznanej krzywdy od człowieka nadal ufa i kocha. Teraz potrzebuje domu i mądrego właściciela, który okaże mu serce. Jeśli ktoś chciałby zaopiekować się tym wyjątkowym czworonogiem proszony jest o kontakt pod numerem 608 809 788.

Dżeki wrócił do zdrowia