Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Niebezpiecznie na drogach powiatu

Zdjęcie aktualności Niebezpiecznie na drogach powiatu fot. KPP w Płońsku

 

Kilkanaście minut po godz. 14:00 jadąca oplem od strony Raciąża w kierunku miejscowości Pólka Raciąż 39-latka z pow. żuromińskiego straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyło się z peugeotem. Obydwa pojazdy wpadły z drogi do przydrożnych rowów. Na szczęście kierującej oraz 37-letniemu mieszkańcowi pow. płockiego, jadącemu drugim pojazdem, nic się nie stało.

O godz. 15:00 w miejscowości Polesie dachowało jadące od strony Baboszewa w kierunku trasy nr 7 renault. Autem kierowała 51-letnia mieszkanka powiatu m. Mysłowice. Jak ustalili policjanci, w pewnym momencie pojazd wpadł w poślizg i kobieta straciła nad nim panowanie. Auto po dachowaniu zatrzymało się na boku, w przydrożnym rowie. Wraz z 51-latką podróżowało 12-letnie dziecko, załoga karetki pogotowia udzieliła im niezbędnej pomocy.

- Po raz kolejny apelujemy o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Przypominamy też, że kierowca powinien wziąć pod uwagę również inne czynniki, między innymi własne predyspozycje psychofizyczne oraz doświadczenie w kierowaniu - podkreśla podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

 

fot. KPP w Płońsku