Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Nielegalne punkty w Płońsku skontrolowane przez Służbę Celną. Zajęto 13 automatów do gier

Zdjęcie aktualności Nielegalne punkty w Płońsku skontrolowane przez Służbę Celną. Zajęto 13 automatów do gier

 

Kolejne dwa punkty prowadzące nielegalne gry hazardowe w Płońsku skontrolowali funkcjonariusze Służby Celnej. Udało nam się ustalić, że jednym z nich był lokal przy ul. Jaworskiego.

 

- Skontrolowaliśmy dwa punkty pod kątem urządzania nielegalnych gier hazardowych. Łącznie zostało zajętych 13 automatów. W tych dwóch lokalach było 6 osób. W cudzysłowie było to czterech graczy, ale oczywiście nie przyznali się do grania. Oprócz tego dwie osoby tzw. opiekunowie lokalu - informuje Justyna Pasieczyńska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

 

Jak dodaje – w Polsce jest tylko kilkanaście kasyn prowadzących gry hazardowe w sposób legalny.

 

- Wszystkie punkty na terenie Płońska z takimi maszynami są nielegalne. Powołując się na ustawę o grach hazardowych w Polsce jest kilkanaście, które są legalne, mające monopol i to są legalne miejsca, gdzie można prowadzić gry hazardowe. Budki i innego rodzaju punkty – to wszystko jest nielegalne - wyjaśnia rzecznik.

 

Przypomnijmy, że na początku listopada ubiegłego roku Służba Celna interweniowała w lokalu przy ul. Płockiej w Płońsku, gdzie również prowadzona działalność była nielegalna.