Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Nietrzeźwy obywatel Niemiec wjechał do rowu w Wychódźcu. Twierdził, że jedzie na Białoruś

Zdjęcie aktualności Nietrzeźwy obywatel Niemiec wjechał do rowu w Wychódźcu. Twierdził, że jedzie na Białoruś fot. zdj. podglądowe
Minionej nocy, tuż po północy policjanci z płońskiej komendy interweniowali w miejscowości Wychódźc, gm. Czerwińsk nad Wisłą, gdzie osobowe suzuki wjechało do rowu. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że autem kierował 79-letni obywatel Niemiec.
 
- Od mężczyzny czuć było wyraźnie alkohol, a badanie na trzeźwość wykazało w jego organizmie ponad promil. 79-latek miał duży problemy z wyjściem z auta i poruszaniem się zarówno z uwagi działanie alkoholu, jak i stan zdrowia. Funkcjonariuszom pokazywał swoją protezę nogi, która mu się poluzowała, a na mapach, których miał przy sobie kilka, kierunek w jakim podróżował z Niemiec na Białoruś - przekazuje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, rzeczniczka płońskiej policji.
 
Z uwagi na problemy zdrowotne pijany obywatel Niemiec trafił do szpitala na badania. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a jego auto zostało zabezpieczone na strzeżonym parkingu. Wkrótce zostaną z nim wykonane dalsze czynności procesowe na potrzeby prowadzonego postępowania.