Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Niezapomniana przygoda na planie filmu ''KOS''. Zgłoś się!

Zdjęcie aktualności Niezapomniana przygoda na planie filmu ''KOS''. Zgłoś się!

 

Od 12 maja w Dziektarzewie pojawią się realizatorzy filmu fabularnego KOS. Reżyserem filmu jest Paweł Maślona. Znamy go ze znakomitego filmu nowelowego „Atak Paniki”. Za produkcję odpowiedzialny jest Aurum Film, firma, która wyprodukowała najgłośniejsze tytuły w ostatnim czasie: „Boże Ciało”, „Żeby Nie Było Śladów” czy „Ostatnia Rodzina”

 

- Do naszej produkcji potrzebujemy statystów i epizodystów, których chcemy rekrutować spośród mieszkańców Płońska, Baboszewa, Dziektarzewa i okolic. Tak naprawdę zapraszamy wszystkich w wieku 16+. Nieważny wiek (oprócz cezury 16 lat), płeć i wyznanie religijne. Uczciwie przyznam (wbrew polityczny parytetom), że nieco więcej propozycji mamy dla panów – informują nas producenci.

 

Historia dzieje się w czasach Insurekcji Kościuszkowskiej. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią film i chcieliby przyjrzeć się z bliska pracy znakomitych realizatorów na planie filmowym i podejrzeć z bliska znanych aktorów

 

Jak się zgłosić? Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się pod tym linkiem:

 

https://form.jotform.com/221095016549354

 

Tam też dodatkowe szczegóły związane z produkcją.

 

- Jeżeli pośród ukraińskich uchodźców którym dajecie schronienie są tacy, którzy rozumieją język polski, też mogą się zgłaszać na nasz formularz. Jestem przekonany, że wszyscy, którzy trafią na plan naszego filmu. Będą długo wspominać tą przygodę – dodają producenci.