Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Nowi dzielnicowi wybrani

Zdjęcie aktualności Nowi dzielnicowi wybrani Fot. KPP Płońsk

 

W Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku i Komisariacie Policji w Raciążu są nowi dzielnicowi. Zostali nimi starszy sierżant Dawid Koziatek i sierżant sztabowy Sebastian Kownacki. Obaj od początku swojej służby w policji związani są z płońską jednostką.

- Starszy sierżant Dawid Koziatek służbę w Policji rozpoczął 6 lat temu. Pracował w Ogniwie Patrolowo-Intewrencyjnym oraz Zespole ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji i przez krótki czas w Wydziale Ruchu Drogowego. Teraz będzie pełnił służbę w Rewirze Dzielnicowych Wydziału Prewencji, gdzie objął rejon służbowy nr 4, którego dzielnicowym do tej pory był asp. sztab. Wiesław Nowaliński. Drugi z nowych dzielnicowych, sierżant sztabowy Sebastian Kownacki do służby w Policji wstąpił w 2012 roku i od początku, do chwili obecnej związany był z Zespołem Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu Policji w Raciążu. Jako dzielnicowy zastąpił na terenie miasta Raciąż starszego aspiranta Roberta Kędzierskiego - informuje kom. Kinga Drężek- Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Obaj funkcjonariusze oficjalnie od 9 lutego pełnią obowiązki dzielnicowych. Aktualny wykaz z nr tel. dzielnicowych KPP w Płońsku (i jednostek podległych) wraz z obsługiwanymi przez nich rejonami służbowymi znajdziecie Państwo na naszej stronie www w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY