Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Nowy ośrodek pomocy dla dzieci i młodzieży w Płońsku. Placówka funkcjonuje od początku października a zainteresowanie jest ogromne

Zdjęcie aktualności Nowy ośrodek pomocy dla dzieci i młodzieży w Płońsku. Placówka funkcjonuje od początku października a zainteresowanie jest ogromne

 

Zapotrzebowanie na stworzenie tego typu placówki było ogromne – przyznaje Katarzyna Podolska-Skotak z Centrum Zdrowia „Szansa”, w której strukturach zaczął działać Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży.

 

Znajdą tu pomoc osoby doświadczające trudności natury psychologicznej, psychicznej i emocjonalnej, jednak terapeuci będą mogli działać także „w terenie” - wyjaśnia Katarzyna Podolska-Skotak.

 

 

Problemem tym może być niepełnosprawność pacjenta, ale także np. fobie społeczne. Z takimi osobami istnieje więc możliwość pracy w ich domach lub szkołach. Nowością w funkcjonowaniu ośrodka jest także docelowa grupa osób, które mogą skorzystać z pomocy.

 

 

Ze szczegółami funkcjonowania Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej zapoznać się można w siedzibie przy ul. Wiejskiej w Płońsku.