Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Odwołana wizyta Rafała Trzaskowskiego w Raciążu

Zdjęcie aktualności Odwołana wizyta Rafała Trzaskowskiego w Raciążu

Spotkanie z Rafałem Trzaskowskim w Raciążu zostało odwołane z powodu tragicznego wypadku autobusu na moście Grota Roweckiego w Warszawie. Nie wiadomo czy odbędzie się jutrzejsza wizyta w Płońsku. 

- Z przykrości informuję, że spotkanie z kandydatem na prezydenta RP Rafałem Trzaskowski zostaje odwołane. W Warszawie na moście Grota Roweckiego zdarzył się wypadek autobusu. Jest bardzo duża grupa osób poszkodowanych, może być także tragiczny komunikat, co do śmierci, któregoś z pasażerów. Oczywistym jest, że Rafał Trzaskowski zawrócił i pojechał do Warszawy na miejsce zdarzenia - powiedział Antoni Halicki, poseł do Parlamentu Europejskiego. 

Również burmistrz Raciąża podziękował wszystkim za obecność i włączenie się w przygotowania do wizyty Rafała Trzaskowskiego w Raciążu.

- Chciałbym wszystkim podziękować, zwłaszcza tym którzy włączyli się w przygotowanie tej wizyty, Straży Pożarnej, kołom gospodyń wiejskich, wszystkim osobom dobrej woli, które chciały tutaj godnie pana prezydenta Rafała Trzaskowskiego przyjąć - powiedział burmistrz Raciąża, Mariusz Godlewski.

Możliwe, że zaplanowane na jutro spotkanie Rafała Trzaskowskiego z wyborcami w Płońsku, również się nie odbędzie. Informacji będziemy udzielać na bieżąco.