Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

OFICJALNIE - Achciński p.o. dyrektora szpitala do czasu wyłonienia nowego

Zdjęcie aktualności OFICJALNIE - Achciński p.o. dyrektora szpitala do czasu wyłonienia nowego

 

To teraz już oficjalnie. Marcin Ozdarski odwołany uchwałą zarządu powiatu, a Witold Achciński pełniącym obowiązki dyrektora płońskiego szpitala. Poniżej komunikat starostwa w tej sprawie. 

 

Starosta Elżbieta Wiśniewska i wicestarosta Krzysztof Wrzesiński spotkali się w szpitalu z dyrekcją i ordynatorami oddziałów. Rozmawiano o bieżącej sytuacji w szpitalu, na którym wszystkim zabranym - co deklarowali - zależy. Tematem wiodącym była organizacja pracy na SOR, ale starostowie wysłuchali także uwag zgłaszanych przez ordynatorów, na temat pracy w ich oddziałach. Przede wszystkim jednak poinformowali szefów oddziałów o decyzjach kadrowych podjętych przez zarząd w godzinach przedpołudniowych. 

 

- Zarząd - w związku ze złożeniem przez Marcina Ozdarskiego rezygnacji - podjął uchwałę o w sprawie odwołania  go ze stanowiska dyrektora SP ZZOZ w Płońsku. Kolejną uchwałą zarząd powiatu wyznaczył do pełnienia obowiązków dyrektora, dyrektora medycznego, doktora Witolda Achcińskiego. Będzie on pełniącym obowiązki do czasu wyłonienia nowego dyrektora w drodze konkursu - czytamy w komunikacie. 

 

Na poniedziałek jest zaplanowane spotkanie starostów z pełniącym obowiązki dyrektora Witoldem Achcińskim, kierownikami księgowości, kadr, zamówień publicznych i administracji.