Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

OFICJALNIE: Ozdarski rezygnuje, Achciński dyrektorem ds. medycznych

Zdjęcie aktualności OFICJALNIE: Ozdarski rezygnuje, Achciński dyrektorem ds. medycznych fot. archiwum

 

Znamy stanowisko zarządu powiatu dotyczące rezygnacji Marcina Ozdarskiego z funkcji dyrektora płońskiego szpitala. Poniżej jego pełna treść. 

 

Zarząd Powiatu Płońskiego podczas posiedzenia dnia 18 maja br. przychylił się jednogłośnie do rezygnacji Pana Marcina Ozdarskiego z funkcji Dyrektora SPZZOZ w Płońsku.

 

Zgodnie z zarządzeniem z dnia 17 maja br. w sprawie udzielenia upoważnienia do zastępowania Dyrektora SPZZOZ w Płońsku podczas jego nieobecności, Dyrektor SPZZOZ w Płońsku upoważnił jednego z pracowników, zgodnie ze statutem SPZZOZ w Płońsku oraz Regulaminem Organizacyjnym, do podejmowania decyzji podczas jego nieobecności.

 

Zarząd Powiatu Płońskiego niezwłocznie podjął konkretne działania. W obecności Członków Zarządu Powiatu dnia 18 maja upoważniony przez dyrektora SPZZOZ pracownik zaproponował pełnienie obowiązków dyrektora do spraw medycznych pracownikowi szpitala Ordynatorowi Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Panu Witoldowi Achcińskiemu. Propozycja złożona Panu W. Achcińskiego została przez niego przyjęta i po dopełnieniu formalności będzie pełnił obowiązki dyrektora do spraw medycznych.

 

Ciągłość zarządzania i usług medycznych dla pacjentów pozostaje zachowana. W najbliższym czasie zostanie rozpisany konkurs na dyrektora Szpitala.