Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Orzeł z kolejną wygraną

Zdjęcie aktualności Orzeł z kolejną wygraną

 

Udanie rok 2020 żegnają tenisiści stołowi Zielonej Architektury GUKS Orzeł Siedlin. W ostatnim tegorocznym spotkaniu pokonali Tęczę Budki Piaseckie 7:3. Na tablicy wyników po pierwszych potyczkach singlowych widniał wynik 2:2. Gospodarze inicjatywę przejęli po deblach, które wygrali z dziecinną łatwością w obu przypadkach 3:0. W następnych potyczkach singlowych triumfując jeszcze trzykrotnie.

- Samo spotkanie nie było spacerkiem, co mógłby sugerować wynik. Trzech zawodników grających jako typowi defensorzy nie ułatwiało nam zadania, ale drużyna zasłużyła na duże brawa. Potwierdziliśmy, że wyrównany skład w którym są: Paweł, Marek, Mikołaj i Boguś stać na bardzo dobrą postawę w lidze. Jestem zadowolony z dotychczasowych spotkań ligowych. Wygraliśmy wszystkie spotkania, które były w naszym zasięgu nawet sprawiając miłe niespodzianki a teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne potyczki - powiedział Dariusz Kostrzewa, trener Zielonej Architektury GUKS Orzeł Siedlin.

Jego podopieczni w dobrych humorach spędzą święta i sylwestra. W tabeli zajmują piąte miejsce, które daje awans do rundy play-off.