Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Otwarcie kortu do tenisa ziemnego przy szkole w Kamienicy

Zdjęcie aktualności Otwarcie kortu do tenisa ziemnego przy szkole w Kamienicy www.facebook.com/Kamil-Koprowski-Wójt-Gminy-Załuski

W piątek, 30 października miało miejsce oficjalne otwarcie kortu do tenisa ziemnego przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Kamienicy.

Podczas oficjalnego otwarcia kortu do tenisa ziemnego wójt gminy Załuski podziękował za realizację tego przedsięwzięcia.

- Chciałbym podziekować wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę w realizacji procesu inwestycyjnego. Dziękuję radnym gminy Załuski, którzy zabezpieczyli środki, zaakceptowali mój pomysł. Dziękuję pracownikom gminy Załuski za złożenie wniosku, a także Samorządowi Województwa Mazowieckiego, który wsparł tą inwestycję dotacją, w tym wicemarszałkowi Wiesławowi Raboszukowi za pomoc. Bardzo się cieszę, że taki obiekt będzie mógł służyć mieszkańcom gminy Załuski i społeczności szkolnej - mówił Kamil Koprowski, wójt gminy Załuski.

Na otwarciu kortu uroczyście przecięto wstęgę. Obiekt jest już dostępny, i będzie służył nie tylko uczniom Szkoły Podstawowej w Kamienicy, ale również wszystkim mieszkańcom gminy Załuski. Koszt inwestycji to prawie 192 tysiące złotych, dofinansowanie pozyskano z budżetu Mazowsza w kwocie 90 tysięcy złotych.