Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Otwarcie pływalni i lodowiska w Ciechanowie

Zdjęcie aktualności Otwarcie pływalni i lodowiska w Ciechanowie Fot. Miasto Ciechanów

Od 12 lutego ponownie otwarta dla wszystkich mieszkańców została kryta pływalnia przy ul. 17 Stycznia w Ciechanowie. W kolejnych dniach uruchomione będzie również lodowisko. Trwają przygotowania techniczne. 

 

Od dzisiaj wznowiły działalność również pływalnie i lodowiska, w związku z tym basen w Ciechanowie został ponownie otwarty dla mieszkańców. Jaki informuje ciechanowski MOSiR ceny wejść jednorazowych i karnetów na krytą pływalnię nie zmieniają się. Wejścia na pływalnie dla osób indywidualnych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6.00 do 21.00.

 

MOSiR finalizuje też zadania związane z uruchomieniem miejskiego lodowiska. Trwają prace techniczne, które w zależności od warunków pogodowych, w tym ilości opadów śniegu, powinny zakończyć się w przeciągu najbliższych kilku dni. Lodowisko będzie czynne w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 8.00-21.30, w środy w godz. 8.00-19.30 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-21.30. Cennik biletów znajduje się na stronie internetowej mosirciech.pl