Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

PAF nie stracił passy, teraz czas odgonić demony na boisku rywala

Zdjęcie aktualności PAF nie stracił passy, teraz czas odgonić demony na boisku rywala

 

To była trudna przeprawa dla piłkarzy PAF Płońsk. Trudna, ale zwycięska. Wszak gracze Płońskiej Akademii Futbolu przyzwyczaili, że w tym sezonie nie przegrywają u siebie. Tym razem byli pogromcą ekipy KS Wąsewo, którą pokonali 1:0. Jedyne trafienie w tym spotkaniu zaliczył Kordian Makowski, który pewne egzekwował rzut karny.

- Nie było to może najpiękniejsze spotkanie tego sezonu. Rywale cofnęli się głęboko na swoją połowę niemal rezygnując z ataków na naszą bramkę. W drugiej połowie mogliśmy podwyższyć rezultat, ale proszę mi wierzyć, że na tej murawie nie było łatwo o dokładną grę. Trzy punkty cieszą, bo pozostajemy niepokonani u siebie. Mam nadzieję, że teraz uda nam się przełamać w spotkaniu wyjazdowym – powiedział Radosław Jakubiak, obrońca PAF Płońsk.

W dzisiejszym spotkaniu w barwach PAF-u zadebiutował Kameruńczyk Clinton Ngalle Mongambo. Po tej wygranej płońszczanie mają w tabeli 21 punktów. Teraz przed nimi wyjazdowa potyczka ze Żbikiem Nasielsk. Może w spotkaniu z wiceliderem, uda się odnieść pierwszą wygraną na wyjeździe.