Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

PAF u siebie punktów nie traci

Zdjęcie aktualności PAF u siebie punktów nie traci

 

Twierdza Płońsk w aktualnym sezonie ligi okręgowej nadal pozostaje nie zdobyta. O ile piłkarzom PAF Płońsk zdarzają się wpadki w meczach wyjazdowych to w meczach u siebie są drużyną nie do pokonania. W ostatnim spotkaniu pokonali wyprzedzającą ich w tabeli Koronę Szydłowo 3:2. Dzisiejsza rywalizacja miała być sprawdzianem generalnym przed środową potyczką w półfinale Okręgowego Pucharu Polski. Egzamin udało się zdać na piątkę.

- Potrzebowaliśmy takiego spotkania i zwycięstwa. Takie mecze bardzo budują przed kolejnymi potyczkami a jak wszyscy kibice wiedzą, teraz czeka nas bardzo ważne spotkanie w rozgrywkach pucharowych. Pozostajemy niepokonani u siebie i co ważne po raz kolejny zaprezentowaliśmy dobry styl – powiedział Kacper Karwowski, pomocnik PAF Płońsk.

W spotkaniu z Koroną Szydłowo na listę strzelców wpisali się: Kordian Makowski, Piotr Wypyszyński a decydujące o 3 punktach trafienie zaliczył Piotr Ronczkowski. Goście mecz kończyli bez trenera, który otrzymał czerwoną kartkę za dwa słowa z tzw. „łaciny”. Oby w dobrych nastrojach płońscy piłkarze kończyli również kolejne spotkanie w środku tygodnia.