Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Paweł Szpojankowski wraca na ławkę trenerską Błękitnych Raciąż

Zdjęcie aktualności Paweł Szpojankowski wraca na ławkę trenerską Błękitnych Raciąż Fot. blekitniraciaz.eu

 

W Raciążu trenerski powrót do przeszłości. Paweł Szpojankowski ponownie został wybrany trenerem zespołu Błękitnych, występującego w lidze okręgowej. Pozostanie także trenerem juniorów starszych, z którymi w tym roku zdobył awans do Ekstraligi mazowieckiej.

- Spotkałem się kilka razy z Zarządem klubu, który wyłoni jeszcze nowego prezesa. Doszliśmy do porozumienia i wierzę, że jest to najlepsze rozwiązanie. Półtora roku temu byłem w podobnej sytuacji. Cały czas staramy się by wzmocnić zespół. Mamy za sobą kilka rozmów. Mamy też cel, by wprowadzić jak największą liczbę zawodników z rocznika 2003, choć ten zespół oczywiście grać będzie również w swoich rozgrywkach Liczę, że na wiosnę będziemy gotowi, by rywalizować jak równy z równym w każdym meczu – powiedział Paweł Szpojankowski, nowy trener Błękitnych Raciąż.

Przypomnijmy, że w roli trenera Szpojankowski zastąpił Mariusza Mikłowskiego, który po zakończeniu rundy jesiennej podjął decyzję o odejściu. Wcześniej nowy-stary szkoleniowiec Błękitnych Raciąż pracował z klubem przez rok od połowy roku 2018. W barwach ekipy z Raciąża jako piłkarz w różnych rocznikach ma za sobą 15 sezonów.