Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

„Pieśni Miłości i Nienawiści” w pustej sali kinowej

Zdjęcie aktualności „Pieśni Miłości i Nienawiści” w pustej sali kinowej

 

Bez udziału publiczności w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku z inicjatywy nauczycielki Katarzyny Zalewskiej z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku, odbył się spektakl „Pieśni Miłości i Nienawiści" według Leonarda Cohena w wykonaniu Stanisława Górki, profesora zwyczajnego Akademii Teatralnej w Warszawie, aktora teatralnego i filmowego.

- Od kilku lat organizuję koncerty w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku. W ten sposób stwarzam możliwość innej oferty muzycznej oprócz muzyki disco polo. Pomysłodawcą tego koncertu jest Leonard Napiórkowski, którego pomoc przy organizacji tego wydarzenia jest nieoceniona - tłumaczy Katarzyna Zalewska, organizatorka wydarzenia.

Jak tłumaczyła nam Ewa Głuchowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku decyzja o przeprowadzeniu wydarzenia bez udziału publiczności zapadła po porannych konsultacjach z sanepidem. Oprócz Stanisława Górki na deskach płońskiego domu kultury wystąpili: przy fortepianie Jerzy Derfel oraz wokalnie uczennica ZS nr 1 Dorota Lewandowska.