Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Pijany na skuterze. Pod prąd w Polesiu

Zdjęcie aktualności Pijany na skuterze. Pod prąd w Polesiu

 

W świąteczną niedzielę (4 kwietnia) około godz. 14.00 policjanci z „patrolówki" interweniowali w miejscowości Skwary (gm. Naruszewo), gdzie nietrzeźwy mężczyzna miał kierować skuterem.

Mówi podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. Policjanci we wskazanym miejscu zastali właścicieli posesji i 46-latka, który nie był znany mieszkańcom, a pomimo ich próśb nie chciał opuścić ich podwórka. Mężczyzna, mieszkaniec gminy Naruszewo, mający blisko 3 promile alkoholu w organizmie, początkowo nie przyznawał się do kierowania jednośladem, twierdząc, że wyszedł na spacer, nie wie gdzie się znajduje, a skuter nie jest jego. Finalnie oświadczył, że wyjechał z domu tylko na chwilę, po piwo. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci ustalili, że 46-latek posiada czynny zakaz prowadzenia wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia wieczorem patrol policji interweniował na krajowej siódemce, gdzie od miejscowości Polesie w gminie Baboszewo w kierunku Płońska miał jechać pod prąd osobowy opel.

Informuje rzecznik. Nietrzeźwy kierowca trafił do policyjnego aresztu.