Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Piknik na kąpielisku Krubin 'Bezpieczne wakacje 2022'. Pokazy, pogadanki i przestrogi

Zdjęcie aktualności Piknik na kąpielisku Krubin 'Bezpieczne wakacje 2022'. Pokazy, pogadanki i przestrogi

 

Jak zachować się bezpiecznie nad wodą, co zrobić gdy widzimy tonącego, od czago zacząć udzielać pierwszej pomocy w nagłym zdarzeniu i jak przede wszystkim unikać wakacyjnych zagrożeń? Ratownicy wodni, policjnci i strażacy rozmawiali z plażowiczami na ten temat na ciechanowskim Krubinie podczas profilaktycznego pikniku.O potrzebie organizowania takich plenerowych spotkań mówi starosta powiatu ciechanowskiego, Joanna Potocka-Rak.

 

- Takie spotkania są bardzo potrzebne - mówi ratownik ciechanwskiego WOPR-u z ponad 30-letnim stażem, Sławomir Wroński.z mikrofonem na plaży była nasza dziennikarka Kasia Żerdziewska. Relacja z wydarzenia na naszym portalu radioplonsk.pl i w mediach społecznościowych.

Wydarzenie zostało zorganizowane przy udziale Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ciechanowie, Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie, 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Województwa Mazowieckiego w Ciechanowie.