Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Plan wykonany na piątkę

Zdjęcie aktualności Plan wykonany na piątkę

 

Zespół Zielonej Architektury GUKS Orzeł Siedlin po wczorajszym remisie z zespołem z Józefowa, dziś pewnie pokonał UKS Victorię Płock 7:3. Siedlinianie wygrali pierwsze cztery pojedynki singlowe. Natomiast po spotkaniach deblowych wiadomo już było, że z zespołem gości nie przegrają.

- Wynik nie oddaje do końca przebiegu meczu. Przyznam, że szczęście dopisywało nam w tym spotkaniu, bo niektóre pojedynki kończyły się triumfem 3:2. Cieszymy się z wygranej, gdyż akurat w tym meczu zakładaliśmy dwa punkty do tabeli. Ta pozwala nam śmielej patrzyć w przyszłość w perspektywie pierwszej szóstki i zakwalifikowania się do play-off. Za dziś, wystawiłbym naszym graczom, piątki w skali szkolnej - powiedział Dariusz Kostrzewa, trener zespołu Zielona Architektura GUKS Orzeł Siedlin.

Najskuteczniejszy w spotkaniu z ekipą Płocka był Mikołaj Szaliński, który do konta drużyny Orła dorzucił 2,5 punktu. Bogusław Cylwik zdobył dwa oczka, Paweł Piszczatowski 1,5 a Marek Łuczaj 1. W następnym meczu u siebie gracze Orła zagrają z KSTS Warmią Liczbark Warmiński. Wcześniej czeka ich jednak wyjazd do Olsztyna.