Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Po raz kolejny wpadł w ręce stróżów prawa

Zdjęcie aktualności Po raz kolejny wpadł w ręce stróżów prawa Fot. Zdjęcie ilustracyjne

 

W miniona niedzielę wieczorem raciąscy policjanci patrolowali teren miejscowości Szczepkowo w gminie Raciąż. W pewnym momencie funkcjonariusze zwrócili uwagę na jadącego w ich stronę osobowego mercedesa, którym podróżowały trzy osoby. Gdy radiowóz wymijał ten pojazd, na miejscu pasażera mundurowi zauważyli znanego im osobiście, a poszukiwanego 38-latka z województwa zachodniopomorskiego. Stróże prawa szybko zareagowali i zatrzymali auto do kontroli, a podchodząc do niego dostrzegli jeszcze, jak pasażer upycha coś w schowku w desce rozdzielczej.

- Chwilę później funkcjonariusze już wiedzieli co 38-latek ukrył w samochodowym schowku. Był to jego portfel, a w nim dwie torebki foliowe z białym proszkiem. Dodatkowo w kieszeni kurtki mężczyzny funkcjonariusze znaleźli torebkę z brunatną, zbitą substancją, a w kieszeni spodni woreczek z suszem roślinnym. Okazało się, że znalezione i zabezpieczone przez nich substancje to haszysz, amfetamina i marihuana - podaje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

38-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Od początku br. był już czterokrotnie zatrzymywany przez płońskich policjantów w tym za jazdę pod wpływem narkotyków, paserkę oraz za posiadanie środków odurzających. W ostatnim czasie był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Ciechanowie jako podejrzewany o dokonanie przestępstwa przeciwko mieniu, do śledztwa prowadzonego przez ciechanowską prokuraturę. Wczoraj decyzją sądu, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Płońsku mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.