Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

"Podaruj Oddech". W niedzielę zagrają dla Angela Radzikowskiego

Zdjęcie aktualności fot. facebook

 

„Podaruj Oddech” - takie hasło przyświecać będzie każdemu, kto w najbliższą niedzielę stawi się w hali CLKS Mazovia w Ciechanowie, by wspomóc walczącego z mukowiscydozą Angela Radzikowskiego. Cel? Aż 1 500 000 zł!

 

Na scenie m.in.: Alex Wróblewski, Alan Cyprysiak, Omega Flex czy Alan Godziński, ale to nie jedyne atrakcje.

 

- Zapraszam razem z moimi przyjaciółmi, w niedzielę o 11:00, w hali CLKS Mazovia. Organizujemy imprezę charytatywną dla Angela Radzikowskiego, który potrzebuje półtora miliona złotych na leczenie mukowiscydozy. Wszystko odbędzie się pod hasłem „Podaruj Oddech”. W trakcie jej trwania przewidujemy m.in.: wystawę zwierząt terrarystycznych, loterię pluszaków czy licytacje, na których będzie można zdobyć np. voucher na lot widokowy helikopterem. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tej imprezie i pomóc nam w zebraniu potrzebnej kwoty. Jesteśmy grupą jego znajomych i przyjaciół i chcemy zrobić coś więcej, niż tylko wpłacać na zbiórkę. Kwota jest tak ogromna, że sama rodzina i znajomi nie da rady jej uzbierać - wyjaśnia Natalia Komoniewska, jedna z organizatorek niedzielnego spotkania.

 

Angelo Radzikowski to 25-letni płońszczanin. Każdego dnia podejmuje ogromną walkę ze swoją chorobą jaką jest mukowiscydoza. Realna szansa na jego leczenie to wyjazd do Tajlandii na przeszczep komórek macierzystych i przyjmowanie leków przyczynowych. Jednak takie leczenie jest bardzo kosztowne – półtora miliona złotych. „W związku z ogromną kwotą jego rodzina, przyjaciele i znajomi zdecydowali się na organizacje imprezy” - czytamy na facebookowym profilu wydarzenia. W trakcie jej trwania odbywać się będzie zbiórka publiczna środków pod patronatem fundacji MATIO. Początek w niedzielę o 11:00 w hali CLKS Mazovia w Ciechanowie.

 

Zbiórkę wesprzeć można na stronie pomagam.pl