Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Podsumowanie ferii zimowych w powiecie ciechanowskim

Zdjęcie aktualności Podsumowanie ferii zimowych w powiecie ciechanowskim

 

Dwa tygodnie zimowego odpoczynku upłynęły bezpiecznie i spokojnie – podsumowuje ciechanowska policja. Na drogach w powiecie ciechanowskim doszło w tym czasie do 2 wypadków, a 2 osoby zostały ranne.

- Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem i sprawdzali wszystkie miejsca wypoczynku oraz zabaw zimowych dzieci i młodzieży. W trakcie trwania ferii zimowych Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie nie odnotowała przestępstw z udziałem nieletnich jak również funkcjonariusze nie podejmowali interwencji w sprawach popełnianych przez nieletnich sprawców - informuje podkom. Ewa Brzezińska

W okresie ferii zimowych na terenie powiatu ciechanowskiego doszło do 2 wypadków drogowych, 2 osoby zostały ranne, policjanci ruchu drogowego zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących oraz przeprowadzili 255 badań na zawartość alkoholu. Funkcjonariusze ujawnili 266 wykroczeń w ruchu drogowym nakładając 196 mandatów karnych. 188 kierowców nie stosowało się do znaków ograniczających prędkość, a dla 2 szybka jazda zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy.