Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Policja poszukuje 77-latka z gm. Sochocin. Nie ma z nim kontaktu od 13 lipca

Zdjęcie aktualności Policja poszukuje 77-latka z gm. Sochocin. Nie ma z nim kontaktu od 13 lipca

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Płońsku od 15 lipca poszukują 77 – letniego Tadeusza Duziaka. Mieszkaniec Niewikli, gm. Sochocin, dwa dni wcześniej, ok. godziny 9.00 wyszedł z domu, zabrał ze sobą portfel z dokumentami i pojechał do Płońska.

 

Mężczyzna 77 lat, wzrost 170 cm, waga ok. 110 kg, włosy krótko ostrzyżone, kilkudniowy siwy zarost. W chwili zaginięcia ubrany był w zielona czapkę z daszkiem, szara letnią kurtkę, koszulę w kratę koloru pomarańczowo – białego, szare spodnie typu jeans, obuwie – klapki. Zaginiony może poruszać się rowerem typu damka koloru jasny beż. Do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie skontaktował się z rodziną.

 

- Policjanci zaraz po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania zaginionego mężczyzny. Wykonano szereg czynności operacyjnych i procesowych, które mają na celu ustalenie miejsca pobytu mężczyzny. Sprawdzono wiele miejsc, w których mógł przebywać mężczyzna – informuje podinsp. Grzegorz Osiński z KPP w Płońsku - Płońscy policjanci wspomagani przez funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, przeczesywali rejon ewentualnej trasy przejścia/przejazdu mężczyzny do Płońska i teren miasta, jednak poszukiwania nie przyniosły oczekiwanego rezultatu – dodaje policjant.

 

Niestety, mimo wysiłków policjantów, mężczyzny do tej pory nie udało się odnaleźć. Cały czas trwają poszukiwania Tadeusza Duziaka. Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Płońsku tel.(23)-662-15-00, (23)-662-15-50, (23)662-15-85, na numer alarmowy 112 lub każdą inną jednostką Policji na terenie całego kraju.