Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Policyjny pościg, strzały i zatrzymanie podejrzanych o kradzież auta

Zdjęcie aktualności Policyjny pościg, strzały i zatrzymanie podejrzanych o kradzież auta Rafał Mysiakowski / Radio Płońsk 93,6 fm

Dzisiaj ok. godz. 7.00 rano doszło do pościgu za podejrzanymi, którzy uciekali mercedesem. Zostali zatrzymani. Wcześniej staranowali policyjny radiowóz. Jeden z policjantów został ranny. Padły też strzały ostrzegawcze. Trwają czynności wyjaśniajace. 

Sceny niczym z filmu gangsterskiego rozegrały się dzisiaj rano na ulicach Płońska. Jak udało się nam ustalić policjanci do walki z przestępczością przeciwko mieniu płockiej komendy policji zatrzymali czterech mężczyzn związanych z kradzieżą samochodu marki Nissan, dokonaną na terenie województwa świętokrzyskiego dzisiejszej nocy, wartego kilkadziesiąt tysięcy złotych.

- Podczas pościgu za podejrzanymi, którzy uciekali mercedesem padły strzały ostrzegawcze. Kierujący tym samochodem staranował policyjny radiowóz, w wyniku czego jeden z policjantów z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala - przekazuje mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Trwają czynności wyjaśniające na miejscu zdarzenia.