Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Posterunek Policji w Sońsku otrzymał nowy radiowóz

Zdjęcie aktualności Posterunek Policji w Sońsku otrzymał nowy radiowóz Fot. KPP w Ciechanowie

Policjanci z Posterunku Policji w Sońsku wzbogacili się o jeden radiowóz. Nowy pojazd został pozyskany dzięki wparciu Urzędu Gminy Sońsk. Z pewnością poprawi on warunki służby funkcjonariuszy. Przełoży się to także na wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

W środę o godz. 10.00 w Posterunku Policji w Sońsku odbyło się przekazanie radiowozu. Uczestniczyli w nim przedstawiciele ciechanowskiej policji i lokalnego samorządu.

- W wydarzeniu udział wziął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie nadkom. Radosław Romanowski, Wójt Gminy Sońsk Jarosław Muchowski, Kierownik Posterunku Policji w Sońsku asp. szt. Michał Herner oraz dzielnicowy Gminy Sońsk asp. Michał Gnas. Urząd Gminy Sońsk i Komenda Główna Policji przekazały środki na zakup samochodu, w układzie finansowania 50 na 50. Zakupiony samochód to Kia Ceed. Jest to radiowóz oznakowany służący do typowej pracy patrolowej na drodze - informuje podkom. Ewa Brzezińska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Wspierając w ten sposób funkcjonariuszy, samorządowcy wyrazili wdzięczność za dobrą współpracę z lokalną policją. Nie raz podkreślano, że ta współpraca przekłada się bezpośrednio na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz na poprawę warunków pracy mundurowych.