Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Poszukiwany mężczyzna odnaleziony!

Zdjęcie aktualności Poszukiwany mężczyzna odnaleziony! fot. archiwum/ilustracyjne

Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie dziękuje wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach 32- letniego mężczyzny.

 

Wczoraj około godziny 19:45, Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie otrzymała zgłoszenie o tym, że mieszkaniec gminy Ojrzeń po kłótni z rodziną wyszedł z miejsca zamieszkania z zamiarem odebrania sobie życia. Z okoliczności zaginięcia wynikało, że mężczyźnie mogło grozić niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

 

- Do poszukiwań zaangażowali się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie wykorzystując w czynnościach kamerę termowizyjną,  strażacy ochotnicy z OSP Ojrzeń oraz policjant z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce wraz z psem tropiącym. Dzięki szybkiej interwencji, zaangażowaniu służb ratowniczych oraz dobremu koordynowaniu działań, mężczyzna został odnaleziony w pobliżu miejsca zamieszkania - informuje podkom. Ewa Brzezińska z KPP w Ciechanowie.

Szczególne podziękowania Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie składa strażakom ochotnikom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ojrzeniu, którzy w wyniku przeszukania terenu odnaleźli zaginionego mężczyznę.