Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Czołowe zderzenie w Zdunowie. Motocyklista nie żyje.

Zdjęcie aktualności Czołowe zderzenie w Zdunowie. Motocyklista nie żyje. OSP KSRG Nowe Wrońska

AKTUALIZACJA

W wyniku wczorajszego zderzenia czołowego samochodu osobowego z motocyklem, do którego doszło w Zdunowie, zginął motocyklista. Zostało wszczęte postepowanie wyjaśniające w tej sprawie.

- Na drodze realcji Załuski - Zdunowo z nieustalonych przyczyn kierujący pojazdem marki Opel zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z motocyklistą, który pomimo reanimacji najpierw przez policjantów później przez pogotowie, zmarł na miejscu. Kierujący oplem został zatrzymany do wyjaśnienia, z uwagi na to, że był w stanie po spożyciu alkoholu - poinformował kom. Robert Górczyński, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Płońsku.

Z uzyskanych informacji wynika, że zostało wszczete postępowanie wyjaśniające w tej sprawie, śledztwo prowadzi prokuratura, będzie powołany biegły ds. wypadków, który jednoznacznie wskaże sprawcę tego zdarzenia.  

 

Ok. godz. 16.40 w Zdunowie gm. Załuski doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jednośladem kierował 35-letni mieszkaniec gm. Płońsk, natomiast osobowym oplem 24-latek z gm. Czerwińsk nad Wisłą. Pojazdy zderzyły się czołowo na drodze powiatowej – poinformowała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Z ostatnich informacji przekazanych przez rzecznika policji dowiadujemy się, że motocyklista pomimo akcji reanimacyjnej zmarł na miejscu.