Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa 31-latkowi

Zdjęcie aktualności Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa 31-latkowi Fot. KPP Nowy Dwór Mazowiecki

W piątek dyżurny nasielskiego komisariatu policji zostali powiadomiony, że na podwórzu, na tyłach budynku wielorodzinnego w Nasielsku leży mężczyzna. Już po chwili na miejscu pojawili się funkcjonariusze nasielskiego komisariatu oraz lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny.

- Zebrane na miejscu przez policjantów ślady wskazywały, że mogło dojść do przestępstwa. Praca operacyjna nowodworskich i nasielskich policjantów bardzo szybko przyniosła efekty. Mundurowi dzięki zebranym informacjom już po kilku godzinach ustalili, jakie mogły być motywy działania oraz okoliczności tego zdarzenia, a przede wszystkim, kto brał w nim udział. Nowodworscy kryminalni zatrzymali w tej sprawie 31- latka z gminy Pomiechówek. Zebrane przez nich informacje wskazywały, że mogło dojść do kłótni pomiędzy denatem i innymi osobami – informuje st. asp. Joanna Wielocha z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany, złożył też swoje wyjaśnienia. Prokuratura rejonowa w Pułtusku przedstawiła mu zarzut zabójstwa 40-latka. Sąd rejonowy w Pułtusku przychylił się też do wniosku prokuratora stosując wobec 31-latka najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. .