Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Raciążanka w półfinale konkursu Miss Mazowsza

Zdjęcie aktualności Raciążanka w półfinale konkursu Miss Mazowsza Raciążanka, Natalia Dębkowska w półfinale konkurs Miss Mazowsza 2021 |

Natalia Dębkowska z Raciąża jedną z półfinalistek konkursu Miss Mazowsza 2021. Głosowanie trwa do 8 października. 

Natalia Dębkowska, ma 19 lat i pochodzi z Raciąża. Jest studentką pierwszego roku Zarządzania na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jej pasją jest sport, lubi udzielać się charytatywnie. Jej skrytym marzeniem jest odnoszenie jak najwięcej sukcesów w modelingu.

To pierwszy konkurs piękności, w którym 19-latka bierze udział i jak sama przyznaje decyzja o wzięciu w nim udziału nie była łatwa.

mówi Natalia Dębkowska, półfinalistka konkursu Miss Mazowsza. Pierwsza sesja konkursowa odbyła się 9 września i była stresująca, ale udało się przejść dalej.

Na szczęście Natalia zawsze może liczyć na wsparcie bliskich, przyjaciół i znajomych, ale również ze strony rodzinnego miasta. Głosować można do 8 października do godz. 23.00 za pomocą sms-ów, ale także poprzez Facebooka i Instagrama.

Kolejny etap odbędzie 9 października, wówczas zostaną wybrane finalistki konkursu. Zachęcamy do głosowania na Natalię. Szczegóły na stronie Miss Mazowsza na facebooku i instagramie.