Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Radio PŁOŃSK niezmiennie numerem jeden!

Zdjęcie aktualności Radio PŁOŃSK niezmiennie numerem jeden!

W minionym roku Radia PŁOŃSK 93,6 FM słuchał co trzeci mieszkaniec powiatu płońskiego, a ponad połowa słuchaczy radia co najmniej raz dziennie włączyła naszą stację, zostając przy niej średnio przez cztery godziny.

 

Otrzymaliśmy podsumowanie słuchalności za rok 2019, w ramach badania Radio Track realizowanego przez akredytowany instytut badawczy międzynarodowej grupy Kantar.
W powiecie płońskim zapewniliście nam pozycję niekwestionowanego lidera, a wybierając radio jako towarzysza w ciągu dnia na słuchanie Radia Płońsk poświęcacie bardzo dużo czasu - średnio 248 minut.

Dla weryfikacji wyników przeanalizowaliśmy również większy obszar (poszerzając próbę) składający się z powiatów płońskiego i ciechanowskiego, gdzie również plasujemy się na pierwszej pozycji.
Radia PŁOŃSK 93,6 FM (poza najczęstszymi porami słuchania radia - rano, a także w drodze do i z pracy) lubicie słuchać również w godzinach pracy. Na tle otoczenia konkurencyjnego duże wrażenie robi na Was także wieczorne pasmo taneczne "Let's Dance - muzyka, która porywa do tańca".

Największe grono słuchaczy Radia PŁOŃSK stanowią grupy wiekowe 25-39 i 40-59 lat (aż 67%) - najatrakcyjniejsze dla branży reklamowej.
Bardzo dziękujemy Wam za wybór Radia PŁOŃSK i zaufanie, którym nas obdarzyliście, a reklamodawcom gratulujemy dobrego wyboru miejsca skutecznego promowania swoich produktów i usług.

Radio PŁOŃSK gra na terenie powiatów płońskiego, nowodworskiego oraz dużej części powiatów ciechanowskiego i płockiego, od czerwca 2016 roku.