Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Rap niespodzianka dla wielbicieli. Rap Festiwal na zakończenie wakacji

Zdjęcie aktualności Rap niespodzianka dla wielbicieli. Rap Festiwal na zakończenie wakacji

 

27 sierpnia na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w ramach Rap Festiwal Ciechanów wystąpią: Mr. Polska, PlanBe, Kabe, Guzior i Tede. Będzie można zobaczyć też showcase lokalnych składów. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

- Rap Festiwal Ciechanów odbędzie się w sobotę 27 sierpnia na błoniach przed zamkiem. Scena muzyczna ruszy o 16.30. Wstęp będzie bezpłatny, koncerty nie będą biletowane. Dzięki temu ulubionych artystów zobaczą na żywo mieszkańcy, ale też turyści chętni do zakończenia wakacji świetnym eventem muzycznym - przekazuje rzeczniczka ciechanowskiego ratusza, Paulina Rybczyńska.


Drugą już edycję festiwalu w Ciechanowie otworzy Mr. Polska. Nastepnie kolejno wystąpią: PlanBe, Kabe i Guzior. Rap Festiwal Ciechanów zamknie Tede – legenda polskiej sceny hip-hopowej.
Przed gwiazdami publiczność będzie mogła zobaczyć showcase lokalnych składów i artystów tworzących rap/trap. Na scenie w Ciechanowie wystąpią: Populus i Zbyt Mocne. Imprezę poprowadzi Jankes z Radia Eska.
Na błoniach zamkowych pojawią się też dodatkowe atrakcje. Tradycyjnie już podczas miejskich koncertów stanie tam strefa foodtracków i inne stoiska handlowo-gastronomiczne.