Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Rodzina To Jedna Drużyna

Zdjęcie aktualności Rodzina To Jedna Drużyna

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Płońsku rozstrzygnięto konkurs „Rodzina to jedna drużyna”, którego celem było promowanie rodzinnej pieczy zastępczej. Konkurs zrealizowano w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

- Chcieliśmy poprzez konkurs zaprezentować prace dzieci, które wychowywane są w rodzinach zastępczych. Dzieci w najlepszy możliwy sposób pokazały swój talent i to co robią wspólnie ze swoimi rodzinami. Łącznie wpłynęło 16 prac. Jesteśmy ogromnie zadowoleni. Mam nadzieję, że pierwsza edycja tego konkursu będzie cyklicznie powtarzana – powiedział Radiu Płońsk 93.6 FM Agnieszka Piekarz.

Nagrody przyznawane były w dwóch kategoriach wiekowych. W pierwszej 5-9 lat laureatami zostali za I miejsce: Michał i Dawid Kępczyńscy, za II miejsce: Krzysztof Malicki a III Martyna Nagrodzka.

Nagrodzeni w drugiej kategorii wiekowej 10-17 lat zostali: Maja Woźnicka (I miejsce), Piotr Krasny (II miejsce), oraz Paulina Bluszcz (III miejsce). Jury zdecydowało się też przyznać wyróżnienie dla Filipa Drozdowskiego.