Masz temat? Zadzwoń!!! 518 236 986

Rozpoczął się remont nawierzchni przy ulicy Armii Krajowej

Zdjęcie aktualności Rozpoczął się remont nawierzchni przy ulicy Armii Krajowej Urząd Miasta w Sierpcu

Rozpoczęły się prace drogowe związane z wykonaniem nakładki asfaltowej na ul. Armii Krajowej w Sierpcu na odcinku od ul. Wiosny Ludów do ul. Mikołajczyka. Przewidywany termin zakończenia prac to połowa tego roku. Aktualnie nie ma dużych utrudnień dla kierowców. 

Rozpoczął się remont nawierzchni na ulicy Armii Krajowej w Sierpcu (odcinek od ul. Wiosny Ludów do ul. Mikołajczyka). Całość prac obejmie rozbiórkę i oczyszczenie istniejącej nawierzchni, wykonanie obramowania krawężnikiem najazdowym istniejącej zatoki postojowejfrezowanie korekcyjne nawierzchni w rejonie początku i końca robót, wykonanie warstwy wzmacniająco-wyrównującej, regulację istniejących zwieńczeń studzienek kanalizacyjnych i kratek ściekowych. 

- Powierzchnia jezdni przyjętej do remontu wynosi ponad 2 km. Wykonawcą jest firma „BORA” z Płocka. Koszt remontu wynosi ponad 181 tysięcy złotych. Prace powinny się zakończyć w połowie tego roku - informuje Anna Jabłońska z biura ds. Promocji i Komunikacji Urzędu Miejskiego w Sierpcu.

W tej chwili nie ma zbyt dużych utrudnień dla kierowców.